Ook interessant
Specificaties
Productinformatie
Deze CNH adapterkabel is speciaal ontwikkeld voor Case IH, New Holland en Steyr trekkers die nog uitgerust zijn met de originele ITT-stekker. Met deze kabel sluit je vrijwel alle CRAWER LED-verlichting met Deutsch DT 2-pin connector plug & play aan op je bestaande kabelboom.
De adapter wordt simpelweg tussen je originele ITT-stekker en de Deutsch DT 2-pin van de nieuwe lamp geplaatst. Geen knippen, geen solderen en geen aanpassingen aan de fabrieksbedrading. Met een lengte van 40 cm heb je voldoende speling voor montage op werklampen, zwaailampen of andere CRAWER lampen op je trekker.
(Zie alle aansluitmaterialen in onze webshop)
Afmetingen en aansluiting
- Kabellengte: 40 cm
- Connector lampzijde: Deutsch DT 2-pin
- Connector trekkerzijde: ITT (CNH origineel)
- Toepassing: tussen originele kabelboom en LED-lamp
Tip: controleer vóór bestelling of jouw trekker daadwerkelijk een ITT-stekker heeft op de bestaande verlichting.
Geschikt voor CNH-trekkers
Deze adapterkabel is bedoeld voor trekkers uit de CNH-groep met originele ITT-aansluiting:
- Case IH trekkers met ITT-aansluiting
- New Holland trekkers met ITT-aansluiting
- Steyr trekkers met ITT-aansluiting
De kabel werkt met vrijwel alle CRAWER-lampen die zijn voorzien van een Deutsch DT 2-pin connector. Twijfel je over de juiste combinatie? Gebruik dan onze LED Guide.
Ook geschikt voor andere merken?
Hoewel de ITT-aansluiting het meest voorkomt op CNH-trekkers, kan dezelfde stekker incidenteel ook bij andere fabrikanten voorkomen.
Controleer altijd of jouw bestaande stekker daadwerkelijk een ITT is. Neem contact op bij twijfel.
Waarom plug & play en intacte bedrading belangrijk zijn
Plug & play montage:
Het volledige CRAWER-assortiment werkt standaard met de Deutsch DT 2-pin connector. Heeft je trekker nog de originele ITT-stekker, dan zou je normaal moeten knippen, solderen of crimpen om een nieuwe lamp aan te sluiten. Met deze adapter is dat niet meer nodig en monteer je de nieuwe verlichting in enkele minuten.
Originele bedrading blijft intact:
Door de adapterkabel tussen de trekkerstekker en de nieuwe lamp te plaatsen, blijft de fabriekskabelboom volledig ongewijzigd. Mocht je de trekker verkopen of teruggaan naar de originele lamp, dan koppel je de adapter los zonder sporen van montagewerk.
Veelgestelde vragen
Past deze adapter op alle CRAWER lampen? +
De adapter past op vrijwel alle CRAWER lampen met Deutsch DT 2-pin connector. Controleer altijd de aansluiting van je gekozen lamp.
Moet ik knippen of solderen om deze kabel te installeren? +
Nee, de installatie is volledig plug & play. Je plaatst de adapter tussen de bestaande ITT-stekker en de nieuwe lamp.
Hoe lang is de kabel? +
De adapterkabel heeft een lengte van 40 cm.
Werkt deze kabel ook op 12V en 24V? +
Ja, de kabel is geschikt voor zowel 12V- als 24V-systemen, zolang de aangesloten lamp dat ook is.
Is deze adapter geschikt voor LED bars en zwaailampen? +
Ja, zolang de lamp een Deutsch DT 2-pin connector heeft en het vermogen binnen de specificaties van de kabel valt.
Waarom bestel je de ZA2024 CNH adapterkabel bij Ledhandel24.nl?
Honderden klanten gingen je voor bij Ledhandel24.nl. Wij hebben inmiddels meer dan 2.500 positieve reviews via Trusted Shops en Kiyoh.
Wij zijn specialist in LED-verlichting voor landbouwmachines en helpen je graag bij het maken van de juiste keuze.
Deze CNH adapterkabel is dé eenvoudige manier om CRAWER LED-verlichting plug & play te combineren met een Case IH, New Holland of Steyr trekker met ITT-aansluiting. Bestel vandaag nog en monteer zonder geknip aan je originele bedrading.
